LOGO-TMMOB-2

ÇEVRİMİÇİ BULUŞMA

by mimarbkoy

Mimarlar Odası Bakırköy Temsilciliği olarak, 17. dönem genç mimarlar çalışma grupları oluşturmak adına katılımcılarımızla birlikte bugün toplanıyoruz. Türkiye’nin pek çok farklı ilinden katılım olduğu için tanışma toplantımızı Zoom platformu üzerinden online olarak gerçekleştirme kararı aldık.

Yeni dönemde, genç meslektaşlarımızla (öğrenci/mezun) birlikte düşünmek, tasarlamak ve üretmek adına çalışma grupları kurma hedefindeyiz. Gelin bu dönem, hep birlikte belirleyeceğimiz konular çerçevesinde (metaverse, nft, mimarlık, sanat, tarih vb.) dayanışma içinde çalışalım ve ürünler ortaya koyalım.

https://forms.gle/7WiuxWAwJYsn4q4t8

Yukarıda bulunan linke tıklayarak, sizlerden geri dönüş alabilmek adına, kısa anketimize katılmanızı rica ediyoruz.

02.03.2022, Çarşamba günü saat 21.00’de Zoom üstünden ilk toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Öncelikle size ufak bir sunum yapacağız. Ardından açık kürsü şeklinde toplantımız devam edecek ve sizlerin taleplerini dinleyeceğiz. Konuşmanın yanı sıra dileyen arkadaşlarımız ekran paylaşarak sunum da yapabilir. Tüm bu konuşmalar sonunda çalışma taslağı oluşturup, bu taslağı geliştireceğiz.

Lütfen aşağıdaki linke tıklayarak toplantımıza kayıt olunuz.

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZMkf-2orD8sHt24-7NsQaZyToy3Tk3pxrT-

Toplantımız kayıt altına alınacak ve temsilcilik web sitesi ile sosyal medya kanallarından diğer meslektaşlarımızın faydalanabilmesi için paylaşılacaktır.

Diğer Yazılar